top of page

פרויקטים

בית חלומותיי

בית חלומותיי

כמעצבת החשופה לחדשנות אינסופית, לגוונים, טקסטורות וחומרי גמר שונים ומגוונים, חיפשתי את השקט בדירה הפרטית שלי. השאיפה הייתה לפתוח את הדלת ולפגוש ניקיון ויזואלי. מאידך בן הזוג שלי מאוד אוהב את הסגנון הכפרי וביקש לשמור על קירות הלבנים שאינם אהובים עליי כלל, אבל בחיים בכלל ובפרויקטים של שיפוץ בפרט יש אילוצים. המראה המודרני קיבל תוספת של אלמנטים כפריים ונדרשה מחשבה רבה ומינון מדויק בבחירת חומרי הגמר ופלטת הגוונים כדי לא ליצור עומס ויזואלי.

דירת 5 חדרים בגבעת שמואל

דירת 5 חדרים בגבעת שמואל

דירת קבלן הותאמה עבור זוג בגיל השלישי אשר עזב דופלקס מרווח לטובת דירה בעלת מפלס אחד.
החזון – דירה נגישה ומרווחת המשרה אווירה של דירת נופש.
לצורך העניין בוטלה יחידת מתבגר בכניסה והפכה למטבח הפתוח לסלון.
מיקומו המקורי של המטבח הפך לפינת אוכל גדולה ומרווחת, 2 חדרים אוחדו לסוויטת הורים מפנקת והממ"ד הפך לחדר אירוח.
בפן העיצובי החלטנו לתת דגש לריהוט יוקרתי בגימור מושלם ולגופי תאורה מיוחדים אשר יוסיפו מימד של קישוט עדין לחלל.

פנטהאוז באזורי חן תל אביב

פנטהאוז באזורי חן תל אביב

איך מכניסים אסטניסט לים בלי חול, זיעה ורעש? האמת שזה בלתי אפשרי...
הפתרון: להכניס את הים אליו הביתה (מטאפורית כמובן).
פנטהאוז תל אביבי הממוקם מול הים. החזון ליצור אווירת קיץ במשך כל השנה, גם כשהגשם דולף על הזגוגיות, לקום בבוקר ולהרגיש כאילו גל ים עצל חמק מן החוףאל תוך הבית.

בין הכפרי למודרני

בין הכפרי למודרני

כאשר דמיינתי את בית החלומות שלי החזון היה ליצור אווירה כפרית ופסטורלית עם נגיעה מודרנית. התמונות שלפניכם הן הוכחה לכך שדירת קבלן יכולה ליצור תחושה של בית בכפר וניתוק מהאזור האורבני שבו אתם גרים.
הדירה ממוקמת בקומה 15 ומשקיפה על נוף רחב וירוק, לפיכך החלטתי להכניס את החוץ פנימה, כדי לאפשר מבט אל הנוף מזוויות רחבות יותר.

בית כפרי בקומה 15

בית כפרי בקומה 15

לבני המשפחה שעברו להתגורר במגדל החדיש היה חלום מרכזי - ליצור לעצמם קן חמים המנותק מן ההמולה שבחוץ.
הם בחרו בדירה בקומה הגבוהה בכדי ליהנות מיתרונות העיר ומהמיקום המרכזי מבלי לוותר על השקט. כשהם פגשו אותי לראשונה, הייתה להם שאיפה אחת, לעצב את הבית בסגנון שיגרום להם תחושת ניתוק מההמולה האורבנית בה הם חיים.
הלקוחות הגיעו עם נטייה מובהקת לעיצוב כפרי וביקשו להשתמש בעץ ובריקים כמוטיב מרכזי בחלל. לפיכך היה לי ברור שלצד החומרים הדומיננטיים עלי לבחור בחומרים וגוונים נייטרלים שיבליטו את נוכחות הבריק והעץ ולא ייצרו עומס על החלל.

שיפוץ כללי לדירה בראשון לציון

שיפוץ כללי לדירה בראשון לציון

הדירה שעומדת מולנו הולכת להפוך לבית מפנק במיוחד. זה היה הדבר הראשון שהיה ברור לי כבר בתחילת הדרך. המעבר לדירה חדשה קיפל לתוכו מעבר לפרק חדש בחיים, ששם את בני הזוג וצרכיהם במרכז.
נעשתה מלאכת מחשבת שתכליתה יישום כל הפונקציות הנדרשות באופן אסתטי ובסגנון בפרויקט שיתאים לסגנון האהוב על הלקוחות. ;סגנון העיצוב שנבחר לדירה הוא מודרני, נקי ושקט ללא התייחסות לטרנדים. המטרה הייתה ליצור בסיס עיצובי שיהיה רלוונטי לשנים רבות וליצור עניין באמצעות יצירות אומנות, אביזרים וטקסטיל המשתלבים בקו העיצובי. לצד אלה, הקמנו קיר כוח צבעוני בסלון הבית, שמעבר לאמירה העיצובית שבו הפכנו אותו לחכם - הוא משלב בתוכו מערכת קולנוע ביתית נסתרת.

דופלקס ברחובות

דופלקס ברחובות

המשפחה רכשה דירת קבלן שלא התאימה לצרכיה. תוכננה ועוצבה מחדש בהתאמה לצרכי הדיירים. התוצאה , דופלקס בעל סלון מרווח ומטבח מפנק שמהווה את הלב הפועם של הבית ומעוצב בקווים נקיים וסטייל מאופק.

תכנון ועיצוב מטבחים

תכנון ועיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים המשלבים בתוכם פונקציונליות, פרקטיות וקווי עיצוב משלימים.

עיצוב חדרי שינה

עיצוב חדרי שינה

מגוון סגנונות חדרי שינה חלומיים

עיצוב חדרי רחצה

עיצוב חדרי רחצה

מגוון חדרי רחצה מעוצבים.

bottom of page